práce v rakousku
 

 OD 16.03.  JE KANCELÁŘ AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.

 

Aktuálně poptáváme:

 

Pracovníky do produkce (M/Ž) zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.) Dvousměnný provoz. Zvýhodněné firemní stravování formou bufetu. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky z oboru řeznictví (vyučené s praxí) a výbornou znalostí NJ. Pracovní oblečení a stravování na pracovišti zdarma. Oblast: Dolní Rakousko. Nástup dle zakázek firmy.

Provozního elektrikáře (M/Ž) pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení. Práce ve dřevozpracující firmě. Komunikativní NJ podmínkou, ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast Tyrolsko. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky (M/Ž) do úseku prodeje lahůdek. Výborná komunikativní znalost NJ podmínkou. Oblasti: Tyrolsko a Wels. Nástup dle zakázek firmy.

Svářeče (M/Ž) metodou MAG s platným svářečským průkazem a praxí v oboru  minimálně 3 roky. Komunikativní NJ a ŘP sk. B. + vlastní auto podmínkou. Oblast: Korutany -Wolfsberg. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky (M/Ž) do skladu se sportovními potřebami, komunikativní NJ. Práce PO-PÁ/SO (dle zakázek), dvousměnný provoz. ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Saarland. Nástup dle zakázek firmy.

Vyučené instalatéry (M/Ž) s praxí a znalostí NJ. ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Korutany. Nástup dle zakázek firmy.

Provozní elektrikáře (M/Ž) pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení. Pracovní oblečení a stravování na pracovišti zdarma. Komunikativní NJ podmínkou, ŘP sk. B+ vlastní auto. Pracovní doba se mění po týdnu: PO-ČT a PO-SO. Firma požaduje životopisy v NJ předem. Oblast: Oberösterreich. Nástup dle zakázek firmy.

Pekaře/ky, kuchaře/ky cukráře/ky pro obsluhu stroje a zařízení -příprava vysoce hluboce zmrazených hotových pokrmů. NJ na dobré úrovni + praxe podmínkou. Dvousměnný provoz. Od července zaveden třísměnný provoz. Oblast: Oberösterreich. Nástup dle zakázk firmy.

 

Průběžně poptáváme pro elektrikářské a montérské práce pracovníky (M/Ž) s výučním listem a praxí + komunikativní NJ, ŘP sk. B+ vlastní auto. Práce dle poptávek ve Vídni a okolí, Tyrolsko, Korutany.

 

 

 

                             U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

Auto velkou výhodou.

 

 

Mapa