práce v rakousku
 

    

 

 

Aktuálně hledáme pro práci do Rakouska:

  • Pracovníky do produkce (M/Ž) v Tyrolsku. Výroba tradičních tyrolských specialit (špeky,salámy,párky apod.).  Balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket, apod. Dvousměnný provoz. Stravování ve firemní kantýně. Ubytování zajištěno. NJ na úrovni dorozumění ohledně zadání práce. Praxe na VZV výhodou. Nástup od: 05.12.2022.
  • Německy hovořící svářeče metodou WIG (M/Ž) s platným certifikátem  do Linze a Korutan (svářečský průkaz s kvalifikací FM3). Nástup: prosinec 2022
  • Práce ve skladu se sportovními potřebami poblíž města Salzburg. Dvousměnný provoz. Různá oddělení. Možná náplň práce : tvorba kartonu a etiket, skládání zboží na paletu,práce se skenerem, sběr materiálu z určených pozic a jeho přípravy pro oddělení balení, nakládka zboží, připraveného k odeslání zákazníkovi, příjem zboží. Rakouský průkaz VZV velkou výhodou. Základní znalost německého jazyka (popřípadě znalost anglického jazyka) pro dorozumění se na pracovišti. Nástup: 2023
  • Pracovníky do potravinářského průmyslu (M/Ž). Předchozí praxe v masném průmyslu vítána. Náplní práce balení masných výrobků, popřípadě příprava k expedici. Komunikativní znalost NJ. Stravování ve firemní kantýně zdarma, ubytování poblíž pracoviště. Oblast: Saalbach. Nástup 05.12.2022.
  • Do firmy vyrábějící dřevěné komponenty poptáváme pracovníky (M/Ž). Úprava dřevěných dílů/desek, odstranění případných vad na dřevě, uštípnutých částí apod. Dvousměnný provoz. Auto +ŘP. sk. B. Komunikativní znalost AJ/základy NJ. Oblast: Tassenbach. Nástup dle dalších poptávek zákazníka.
  • Pracovníky (M/Ž) do firmy zabývající se výrobou rolet a zatemňování oken. Oblast: Tyrolsko, okres Lienz. Nástup dle poptávek firmy- únor/březen 2023.

         Náplň práce:

        1) obsluha stroje-stříhání hliníkových plechů(zadání dle údajů v plánu).

        2) lepení folií na okenní žaluzie,vrtání děr, zasazování sítí do rámů, apod.

        Po druhém odpracovaném měsíci navýšení hodinové mzdy formou příspěvku.

  • Do skladu nedaleko Salzburgu poptáváme skladníky (M/Ž) + skladníky s rakouským průkazem pro VZV. Firma zabývající se výrobou dřevěných desek, práce v otevřených halách. Dvousměnný provoz. Základní znalost NJ a ŘP sk. B a vlastní auto výhodou. Nástup: prosinec 2022
  • Vyučené instalatéry (M/Ž) s praxí pro zakázky v Grazu. ŘP sk. B+ vlastní auto, NJ pro porozumění při zadání práce. Nástup dle poptávek zákazníka.
  • Pro revize poptáváme vyučené zámečníky/pomocné zámečníky (M/Ž) s praxí. NJ na úrovni dorozumění ohledně zadání práce. Auto +ŘP sk. B. Dvousměnný provoz. Oblasti: Schwechat, Nettingsdorf a Bruck an der Leitha. Nástup:dle dalších termínů revizí.

 

 

Mapa

 práce v Rakousku,pracovat v Rakousku,mzzda v Rakousku,elektrikář Rakousko,pracovat Rakousko,prace Rakousko,rakusku delat,