práce v rakousku
 

 Aktuálně hledáme:

Vyučené elektrikáře se znalostí NJ pro elektroinstalace v hotelech. Nástup od 06.05.2019,oblast: Schladming

Vyučené instalatéry s praxí a znalostí NJ do Vídně. Nástup od 06.05.2019.

Pomocníky na stavbu-sanace betonu,znalost NJ. Oblast: Salzburg, nástup od 06.05.2019.

Pracovníky do produkce zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.)Dvousměnný provoz. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy. 

Operátora CNC strojů (frézař,soustružník) s dlouholetou praxí a znalostí NJ. Znalost systému Heidenhein. Práce ve firmě poblíž českých hranic. Nástup od 06.05.2019.

Lakýrníka s praxí a komunikativní NJ. Lakování převážně větších ocelových dílů v lakovací kabině. (Bezvzduchové lakování, 2K barvy). Ochota pracovat na směny (3 směnný provoz). Práce ve firmě poblíž českých hranic. Nástup od 06.05.2019.

Provozního elektrikáře pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení do dřevozpracující firmy. Oblast Tyrolsko. Nástup od 06.05.2019

Vyučené truhláře/stolaře pro výrobu nábytku a montéry pro instalaci vybavení do hotelu. Oblast: Horní Bavorsko. Nástup od 06.05.2019.

Pracovníky do skladu sportovních potřeb, dvousměnný provoz, rakouský průkaz VZV výhodou. Důležitá komunikativní znalost NJ. Oblast: Salzburg. Nástup průběžně dle poptávky firmy červen-září.

Pracovníky do menší firmy zabývající se výrobou plotů a oplocení. Jednosměnný provoz,směna od 06:00 hod. Oblast: Salzburg. Nástup dle poptávky firmy.

Vyučené zámečníky/strojní zámečníky - montáže, revize. Oblast: Linz, Korutany,Dolní Rakousko. Nástup dle zakázek firmy.

Pomocníky na stavby v celém Rakousku - nástupy dohodou. 

 

U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

 

 

Mapa