práce v rakousku
 

       

 

 

Aktuálně poptáváme:

 

Pracovníky do potravinářského průmyslu (M/Ž). Předchozí praxe v masném průmyslu vítána. Komunikativní znalost NJ. Pracovní oblečení a stravování ve firemní kantýně zdarma. Oblast: Radstadt. Nástup od: 19.10.2020

Skladníky (M/Ž) do firmy zabývající se dřevozpracujícím průmyslem. Podmínkou rakouský průkaz VZV a komunikativní NJ. Oblast: Tyrolsko. Nástup od: 19.10.2020

Vyučené zámečníky (M/Ž) pro plánované revize. Požadavkem NJ na velmi dobré úrovni. Oblast: Wien  Nástup od: 19.10.2020

Zámečníky s výučním listem / pomocné zámečníky (M/Ž). Práce ve výškách. Požadavkem fyzická zdatnost a komunikativní znalost NJ na dobré úrovni. Oblast: Innsbruck. Nástup od 19.10.2020.

Pracovníky do skladu v Německu se sportovními potřebami (M/Ž). Dvousměnný provoz. Rakouský průkaz VZV výhodou. Nástup od 02.11.2020. Oblast: Überherren .

Elektrikáře s výučním listem (M/Ž) a praxí v oboru. Podmínkou komunikativní NJ a ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Salzbursko. Nástup od: 12.10.2020.

Pracovníky (M/Ž) do firmy zabývající se výrobou zubních kartáčků. Dvou/třísměnný provoz, auto podmínkou, NJ na dobré úrovni - slovem i písmem ( přehled objednávek je psán v NJ). Oblast: Salzbursko. Nástup od: 19.10.2020.

Provozního elektrikáře (M/Ž) pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení. Práce v menší firmě zabývající se výrobou masných produktů. Komunikativní NJ podmínkou, auto výhodou. Práce na dvě směny. Firemní stravování a pracovní oblečení zdarma. Oblast: Salzbursko. Nástup od: 19.10.2020

Pro malířské práce u zákazníka ve vnitřních i vnějších prostorách poptáváme vyučené malíře/malíře s mnohaletou praxí (M/Ž) a znalostí NJ. ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Klagenfurt. Nástup od 12.10.2020

Prodavače do úseku lahůdek (M/Ž). Komunikativní znalost NJ na dobré úrovni. Praxe minimálně 3 roky. Nástup od: 15.10.2020. Oblasti: Leoben, Braunau am Inn, dále prodavače masných výrobků do Saalfeldenu s nástupem od 15.10.2020.

Prodavače do úseku uzenin (M/Ž). Komunikativní NJ na dobré úrovni. Předchozí praxe vítána. Úvazek na 30/38,5 hod. týdně. Oblast: Wien: 1110, Nástup od 19.10.2020.

Pro zákazníka poblíž českých hranic poptáváme vyučené truhláře (M/Ž) s praxí a znalostí NJ na velmi dobré úrovni pro sestavování a montáže různých druhů nábytku přímo u zákazníka, případně pomoc při výměně oken a dveří. ŘP sk. B+ vlastní auto podmínkou. Nástup od 12./19.10.2020

Svářeče (M/Ž) metodou WIG s platným svářečským průkazem a praxí v oboru  minimálně 3 roky. Komunikativní NJ a ŘP sk. B. + vlastní auto podmínkou. Oblast: Graz a okolí. Nástup: 12.10.2020

 

 

Pomocníky (M/Ž) pro práce na stavbě +sanace tunelu. ŘP. sk, B podmínkou, NJ na úrovni dorozumění. Oblast: Krieglach. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky (M/Ž) do firmy zabývající se výrobou rolet a zatemňování oken. Náplň práce:  stříhání plechů, vrtání děr, zasazování sítí do rámů, apod. Oblast: Tyrolsko, okres Lienz. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky do produkce (M/Ž) zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.) Dvousměnný provoz. Zvýhodněné firemní stravování formou bufetu. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy.

 

 

 

 

 

Průběžně poptáváme pro elektrikářské a montérské práce pracovníky (M/Ž) s výučním listem a praxí + komunikativní NJ, ŘP sk. B+ vlastní auto. Práce dle poptávek zejména v oblastech Víden a okolí, Tyrolsko, Salzbursko a Korutany.

 

 

 

                             U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

Auto velkou výhodou.

 

 

Mapa